• Головна
  • На позитивний імідж Чернігова за кордоном витратять 2,4 мільйони
10:08, 16 жовтня 2019 р.

На позитивний імідж Чернігова за кордоном витратять 2,4 мільйони

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради розгляне проєкт Програми розвитку міжнародних відносин Чернігова на 2020-2021 роки.

Документ розроблений заради покращенню міжнародного іміджу Чернігова, зазначається у пояснювальній записці. Фактично, це стратегія розвитку міста в сфері міжнародного співробітництва, розширення закордонних контактів, реалізацію міжнародних проєктів, провелення рекламно-інформаційної діяльності, проведення форумів, конференцій, виставково-ярмаркових заходів у місті Чернігові та участь міста Чернігова в аналогічних міжнародних заходах в Україні та за кордоном.

Обсяг фінансування Програми з міського бюджету становитиме у 2020 році 1,08 мільйони гривень, а у 2021 році – 1,31 мільйон.

Найбільше грошей передбачено спрямувати на обмін делегаціями з містами-партнерами, ведення спільних інформаційних проєктів (320 тисяч за 2 роки).

В 290 тисяч оцінено організаційне та транспортне забезпечення закордонних поїздок організованих груп дітей загиблих та учасників АТО/ООС.

Ще 250 тисяч зарезервовано для прийому, супроводу та розміщення офіційних і робочих іноземних делегацій, що прибули в Чернігів.

На виготовлення та розповсюдження серед міжнародних партнерів та почесних гостей міста інформаційно-презентаційної поліграфічної, сувенірної та канцелярської продукції з символікою міста закладено 180 тисяч гривень.

Така ж сама сума передбачена на виготовлення презентаційних стендів, експозицій та демонстраційного обладнання для конференцій, семінарів, симпозіумів, форумів, виставок та інших міжнародних заходів.

Інші цікаві статті кошторису Програми:

• Організація роботи по розширенню географії міст-партнерів, підписання відповідних угод – 110 тисяч;

• Забезпечення протокольною атрибутикою зустрічей, інших протокольних заходів за участю керівництва міської ради – 110 тисяч;

• Проведення днів Меммінгена в місті Чернігові – 60 тисяч;

• Забезпечення мовного супроводу міжнародних зустрічей та заходів (в т.ч. оренда обладнання для синхронного перекладу) та офіційного перекладу документів – 50 тисяч.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міжнародні відносини #реклама #імідж #бюджет
Оголошення
live comments feed...