• Головна
  • Зарплати комунальникам в Чернігові підвищать. За рахунок зростання квартплати?
15:03, 16 жовтня 2019 р.

Зарплати комунальникам в Чернігові підвищать. За рахунок зростання квартплати?

Керівники ЖЕКів та інших міських підприємств, що надають комунальні послуги мешканцям Чернігова, отримали завдання розрахувати якими будуть тарифи, якщо підняти працівникам зарплати до більш-менш достойного рівня.

Аналізуючі дані, які надали керівники ЖЕКів щодо існуючого рівня зарплат, міський голова Чернігова Владислав Атрошенко категорично зазначив: за три з полоивною тисячі гривень люди працювати не будуть.

– Працюючі люди мають утримувати умовно «нормальну» зарплату… За рахунок того, щоми підтягнемо зарплати, утримаємо людину на роботі, – зауважив міський голова.

На сьогодні ж середні цифри по комунальним ЖЕКам гнітючі. Зокрема, середня зарплата прибиральників та двірників – в районі 3750 гривень, трактористи отримують 4400 гривень, електромонтери – 5100. Категорія «інші працівники» – від 3300 до 3800.

Владислав Атрошенко попросив до наступної наради (вівторок, 22 жовтня) підготувати порівняльні таблички з тарифами та зарплатами комунальників в інших містах України.

Також начальники ЖЕКів мають зробити попередні розрахунки: на скільки виросте тариф, якщо підняти розцінки на кожен вид робіт, які виконують працівники.

Прозвучали й орієнтовні цифри щодо майбутніх зарплат – 5,5 тисяч на руки для найбільш низькооплачуваних професій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зарплата #ЖЕКи #тариф #квартплата
Оголошення
live comments feed...