• Главная
  • Чернігівський меценат пропонує створити реєстр людей, які займаються сексом
12:02, 18 октября 2019 г.

Чернігівський меценат пропонує створити реєстр людей, які займаються сексом

Андрій Хілько звернувся до парламентського комітету з захисту прав людини з пропозицією створити державний реєстр осіб, які розпочали статеве життя. Про це заявила радниця голови комітету колишня депутатка Верховної ради Ірина Суслова.

Сам Андрій Хілько на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» роз’яснив цю ініціативу. За його словами, «реєстр сексу» має бути добровільним.

За допомогою мобільного додатку людина може за бажанням зареєструватися і повідомити про початок стсатевих стосунків, вказавши ім’я, прізвище, дату народження та контактний номер телефону.

Після того, як партнер також підтвердить «зв'язок», пара отримає повідомлення з кодами, лише обмінявшись ними, люди зможуть підтвердити факт статевого акту.

«Метою реєстру є спонукання, підтримка громадян у створенні та розвитку здорової сім'ї, безпечного інтимного життя», – вважає автор ідеї.

Також він впевнений, що реєстр убезпечить малолітніх від небажаних статевих стосунків, унеможливить сексуального насилля, захистить громадян від «нечистих» статевих партнерів ,які не мають наміру створювати родину, шукаючи виключно сексуального задоволення і зменшить кількість випадків педофілії.

Вигоди для тих, хто офіційно розповість про початок свого статевого життя автор ідеї теж передбачив. Планується, що парам, які добровільно внесли інформацію про себе держава надаватиме можливість безкоштовного лікування від венеричних захворювань; безкоштовно роздаватиме засоби контрацепції, забезпечить при необхідності послугами психологів, сексологів тощо.

Дані з реєстру передбачено розкривати лише у судах під час кримінальних проваджень.За розголошення приватних даних про стосунки передбачена відповідальність.

Наразі ідея розглядається профільним Комітетом ВРУ з прав людини.

Андрій Хілько, який кілька років тому опинився в епіцентрі скандалу щодо допомоги одному з чернігівських інтернатних закладів, тоді розпорвідав, що його рідня по маминиій лініх досі живе в Чернігові, а наше місто для нього не чуже.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#реєстр #Андрій Хілько #статеві контакти #секс
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...