• Главная
  • До Корюківської ОТГ приєдналося три села
14:18, 21 октября 2019 г.

До Корюківської ОТГ приєдналося три села

Депутати Корюківської міської ради на черговій сесії розглянули пропозиції Олександрівської, Савинківської та Домашлинської сільських рад та надали згоду на добровільне приєднання цих населених пунктів до Корюківської ОТГ.

– На території нашого району діє дві громади: Холминська, яка сформована повністю, і Корюківська. Згідно Перспективного плану, до Корюківки мають доєднатися решта сіл, які не увійшли до Холминської громади і ще не об'єднані. Серед них Олександрівка, Савинки та Домашлин, – розповів голова Корюківської громади Ратан Ахмедов.

За словами консультанта з бюджетних питань Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України Миколи Силенка, це лише початок процедури.

– Тепер міська рада спільно з бажаючими доєднатися сільськими радами мають напрацювати проєкт рішення про добровільне приєднання до ОТГ. Цей проєкт мають попередньо схвалити сесії міської і сільських рад, – пояснив експерт.

Наступний крок – отримання висновку Чернігівської облдержадміністрації щодо відповідності проєкту Конституції та законам України. І вже після висновку ОДА мають відбутись фінальні сесії міської і сільських рад, де буде прийнято остаточні рішення про приєднання до ОТГ.

Нагадаємо, Корюківська ОТГ була створена у 2016 році, об'єднавши 9 рад, а це 40 населених пунктів та більше 17 тисяч людей.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Корюківка #ОТГ #децентралізація #Ратан Ахмедов #Микола Силенко #Олександрівка #Савинки #Домашлин
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...