• Головна
  • Туристично-інформаційний центр Чернігова тепер відповідає міжнародним стандартам
13:44, 21 жовтня 2019 р.

Туристично-інформаційний центр Чернігова тепер відповідає міжнародним стандартам

Туристично-інформаційний центр Чернігова тепер відповідає міжнародним стандартам

Чернігівському туристично-інформаційному центру (ТІЦ) на минулому тижні виповнився рік, і таким собі подарунком до першої річниці стало здобуття сертифікату на відповідність стандарту ISO-14785.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської ОДА.

Цей стандарт є міжнародним для діяльності ТІЦ. Він містить критерії щодо внутрішнього і зовнішнього стану, підготовки персоналу в центрі, безкоштовних і платних послуг у ньому та іншого. Зокрема, у стандарті прописані критерії як ТІЦ має виглядати ззовні, що в ньому має бути з інформаційних матеріалів, та що має знати персонал, на які питання він має відповідати, і на яких мовах має відповідати, тощо.

Сертифікація проводилась незалежним аудитором – швейцарською компанією SGS. Чернігівський ТІЦ став другим в Україні після запорізького, який також пройшов цю сертифікацію.

Сертифікат урочисто вручив керівник Національної туристичної організації України Іван Ліптуга. Прийняв документ від імені міста заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако.

Туристично-інформаційний центр Чернігова тепер відповідає міжнародним стандартам, фото-1

У свою чергу, Іван Ліптуга відзначив, що ТІЦ у Чернігові є прикладом для багатьох інших, бо до сертифікації він підготувався і виконав всі критерії за буквально три місяці.

Туристично-інформаційний центр Чернігова тепер відповідає міжнародним стандартам, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ТІЦ #туризм #сертифікат #міжнародні стандарти #туристи
Оголошення
live comments feed...