• Главная
  • У Чернігові створять єдину базу житла
12:38, 22 октября 2019 г.

У Чернігові створять єдину базу житла

У Чернігові створять єдину базу житла

Міський голова Владислав Атрошенко підписав розпорядження "Про ведення обліку багатоквартирних будинків та житлових приміщень". Ним передбачається переоблік всіх неприватизованих квартир та уточнюється механізм приведення правовідносин у сфері утримання та управління житловим фондом міста у відповідність до норм чинного законодавства.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міськради.

Відповідно до цього розпорядження, комунальні ЖЕКи мають списати всі житлові будинки зі свого балансу і почати вести побудинковий облік багатоквартирних будинків на позабалансових рахунках, як управителі. Також вони мають вести облік житлових приміщень державного та комунального житлового фонду в будинках, які перебувають в управлінні підприємств, а також у будинках, які були за рішенням виконкому списані з балансу або передані на баланс іншим управителям/ОСББ.

При цьому приватизовані квартири зніматимуться з позабалансового рахунку підприємства (на підставі відповідного розпорядження органу приватизації). А неприватизовані - залишатимуться.

Внаслідок цього, буде створена єдина база житлових приміщень міста, яка буде оновлюватись та впорядковуватись в залежності від рівня приватизації квартир населнням.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#квартири #облік #неприватизоване помешкання #ЖЕК #управитель
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...