• Головна
  • Безкоштовне житло для працівників ЖЕКів хочуть будувати в Чернігові
14:27, 22 жовтня 2019 р.

Безкоштовне житло для працівників ЖЕКів хочуть будувати в Чернігові

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко доручив розрахувати вартість соціального житла для молодих спеціалістів, які приходять працювати на комунальні підприємства.

Відповідну вказівку отримав профільний заступник мера Олександр Атрощенко. За результатами підрахунку кошторису, місто буде ухвалювати рішення щодо запуску відповідної Програми.

– Ми торкнулися цієї теми, бо в окремих ЖЕКах є вакансії. До 30 % штату не заповнено. Така сама ситуація в Чернігівському тролейбусному управлінні і в інших галузях: медицина освіта… – зазначив міський голова.

На його думку, повернення до совєтської традиції, коли молодим спеціалістами надавалося житло, може вирішити проблему нестачі кадрів на комунальних підприємствах.

Очікується, що це може бути недороге житло за ціною 8000 гривень за квадратний метр. Попередньо планують поспілкуватися з будівельниками і порахувати загальну суму витрат для зведення будинку за типовим проєктом з «квартирами-малосімейками»: скільки може бути під’їздів, поверховість, загальна кількість квартир.

Планується, що після 20 років роботи на підприємстві людина зможе приватизувати житло.

Напрацювати проєкт рішення планують до сесії, на якій буде ухвалюватися бюджет Чернігова на 2020-й рік. Вона відбудеться наприкінці листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#соціальне житло #гуртожиток #малосімейки #житло для молодих спеціалістів #квартири
Оголошення
live comments feed...