• Головна
  • Чи готуються чернігівці до зими?
12:44, 2 листопада 2019 р.

Чи готуються чернігівці до зими?

На цьому тижні до Чернігова прийшло справжнє осіннє похолодання, і бабиному літу містяни остаточно сказали прощавай. Уночі вже мінусова температура, і саме в такі моменти починаєш думати, що зима близько. Проте чи всі до неї готові? Тепловики, наприклад, почали опалювати квартири чернігівців, хоча не всіх. А що ж роблять самі містяни?

Ми вирішили поспілкуватись з чернігівцями та запитати в них, чи взагалі вони якимось чином готуються до зими? Що роблять, коли ще нема опалення в домівці та яка справа з тим же зимовим гардеробом? Коротше кажучи, у доволі прохолодну погоду поговорили з чернігівцями про тепло, якого починає не вистачати.

Олександр, продавець-консультант:

– Да особо не готовлюсь. Я вообще в принципе не люблю зиму, да еще и в нашем городе, с нечищенными тротуарами во льду. Да, центр вылизывают, а другим районам что делать?

Хотя бы отопление нам уже дали, прямо не ожидали. Мэр сказал, что включат в понедельник… ну, мы и решили, что будет где-то к концу недели.

А по-хорошему, если бы была возможность, я бы на зиму уезжал куда-то отдохнуть или просто переезжал в места, где потеплее.

Сергій, виконроб:

– А чего мне к ней готовиться? Вот тепло в квартиру дадут – и будет все нормально. Сейчас у нас 29 октября и на Доценко отопление еще не включили, так что сложнее. Выхода пока нет, теплее одеваемся, да и все.

Нам готовиться нечего, главное – чтоб тепло дали, а там уже будет все хорошо. У нас дома нет такого, что даже с отоплением холодно, – хорошо греют. Гардероб укомплектован, так что все, что от нас зависело, мы сделали.

Олена, працює в Спілці мисливців:

– Нет, я не готова! И холода жуть как не хочу.

Конечно, нужно готовиться, как всем нормальным людям. Но у меня такое ощущение, что лето только вот закончилось – о какой зиме можно говорить?! Ну, вот чисто психологически не готовы к зиме.

Слава богу, у нас дом в частном секторе, и мы сами регулируем свое отопление. Греем, насколько нам нужно, и чувствуем себя комфортно.

Наталя, продавчиня:

– Я не готувалась ще. За зиму навіть серйозно ще не думала. Є що зробити, аби нормально перезимувати, але це трошки пізніше.

Треба придбати новий зимовий одяг, але в мене все виходить в останній момент.

Опалення нам також ще не ввімкнули, живу я на Гончій. Тому не одна я не готова до зими, а й комунальники також. Звісно, чекаємо на опалення, але в нас зараз і так нормально в квартирі. Особливого холоду не відчуваємо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опитування #чернігівці #зима #підготовка #морози #опалення
Оголошення
live comments feed...