• Головна
  • На чернігівські дороги наступного року обіцяють більше коштів
09:38, 19 листопада 2019 р.

На чернігівські дороги наступного року обіцяють більше коштів

На дорогах Чернігівської області закінчився сезон активних дорожніх робіт. Як повідомили в облдержадміністрації, всі заплановані проєкти практично реалізовані, далі – роботи виключно в режимі аварійної ліквідації.

За словами начальник Управління капітального будівництва ОДА Андрія Тишини, на поточний середній ремонт автодоріг загального користування місцевого значення використано 198,5 мільйона гривень, завдяки чому відремонтовано 50,5 кілометра шляхів.

Також в області проводились роботи з ліквідації ямковості та інших деформацій на покритті доріг. Завдяки застосуванню новітніх технологій, вартість такого ремонту на квадратному метрі нижча порівняно з 2018 роком (навіть з урахуванням інфляції).

Цього року на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту й утримання автодоріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Чернігівщини із державної скарбниці передбачено понад 531,7 мільйона гривень.

Прогнозована сума держсубвенції на 2020 рік – близько 798 мільйонів гривень.

За словами чиновника, територіальні громади разом з райдержадміністраціями самостійно визначають ділянки доріг, які необхідно відновити першочергово (а це шкільні та інші соціально значимі маршрути; орієнтовані на промисловість тощо).

Андрій Тишина зазначив, що наступного року, як і поточного, розподіл коштів між районами здійснюватиметься пропорційно кількості доріг, без застосування індивідуальних підходів.

До слова, Чернігівська область має досить розгалужену систему автомобільних доріг: 764 автошляхи загальною протяжністю 4,76 тисячі кілометрів (3,12 тисячі – обласного значення, 1,64 – районного).

Також у підпорядкуванні Управління 246 мостових споруд протяжністю понад 5,2 тисячі погонних метрів та 3092 водопропускних об’єктів. Переважна більшість доріг потребує ремонту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ремонт доріг #Андрій Тишина #субвенція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...