• Чернігівська "Десна" програє, але залишається серед лідерів УПЛ
16:44, 24 листопада 2019 р.

Чернігівська "Десна" програє, але залишається серед лідерів УПЛ

Сіверяни вже другий матч поспіль не можуть перемогти своїх опонентів. Після домашньої нічиї з "Дніпро-1", чернігівці програли на виїзді ковалівському "Колосу", який до початку гри перебував на 9-му місці турнірної таблиці, в той час як "Десна" на третьому.

Склад сіверян був далекий від оптимального. Не міг зіграти у цій грі основний фланговий захисник Андрій Мостовий, а атакуюче тріо Картушов - Філіппов - Хльобас, залишилсь на лавці запасних. Це напевно і зіграло вирішальну роль у такій невиразній грі "Десни".

Хоча сіверяни і переважали "Колос" у багатьох статистичних показниках, зокрема у володінні м'ячем та ударах по воротах, та це не дало ніяких результатів.

Свій перший гол ковалівці забили на 30 хвилині гри. Лисенко розібрався як із захисником Імерековим, так і з воротарем Пастом, та відкрив рахунок.

Вже після перерви "Десна" намагалась активізуватись в атаках на ворота "Колосу", проте виходило це у чернігівців не дуже. Сіверяни запороли кілька дуже перспективних штрафних ударів, маючи у своєму складі знаних майстрів з поставленим ударом - Богданова та Калітвінцева.

В середині другого тайму спрацювала давня футбольна приказка - "Не забиваєш ти - забивають тобі". На 71-й хвилині "Колос" силами ісландського новачка Вільхамссона подвоїв рахунок та фактично оформив перемогу для своєї команди.

Зараз "Десна" знаходиться на 3-му місці в УПЛ. Але через цю поразку, в разі перемоги "Динамо" над "Маріуполем", сіверяни можуть опуститись на четверту сходинку турнірної таблиці.

Чернігівська "Десна" програє, але залишається серед лідерів УПЛ, фото-1

Наступний матч чернігівці проведуть вдома, на стадіоні ім. Гагаріна. 1 листопада о 14:00, сіверяни прийматимуть свого прямого конкурента "Олександрію".