• Головна
  • Чернігів став одним із 5 міст України, куди запустили новий контейнерний потяг
16:08, 29 листопада 2019 р.

Чернігів став одним із 5 міст України, куди запустили новий контейнерний потяг

Чернігів став одним із 5 міст України, куди запустили новий контейнерний потяг

Нещодавно до Чернігова приїхав перший повноскладний контейнерний потяг. Вантаж з Одеської області перевозить група компаній "ТІС" спільно із закордонною компанією Maersk та "Укрзалізницею".

Про це йдеться у повідомленні компанії "ТІС" у Facebook.

Потяг є щотижневим та наразі орієнтований на перевезення зернових вантажів - кукурудзи, пшениці навалом. Також йде поставка бобових, металопродукції та пиломатеріалів. Надалі вантажопотік планують розширити та почати перевозити обладнання, текстиль, продукти харчування і товари широкого вжитку.

"На цьому етапі контейнерний поїзд щомісячно перевозитиме до 200 ТЕU. Відстань із "ТІС" до Чернігова він подолає за 34 години. Це набагато швидше та ефективніше за звичайні постачання залізницею або автомобілями, оскільки під час перевезення вантажів блок-поїздами немає маневрових операцій у дорозі й незалежно від погодних умов суворо дотримується графік руху", - зазначають у "ТІС".

Чому Чернігів?

У "ТІС" пояснили, що вибір нового маршруту обґрунтований низкою чинників: наявністю в обласному центрі Чернігівщини технологічного термінала, який може обробляти і стафувати зернові, а також інші генеральні вантажі; наявністю в Чернігові необхідної інфраструктури (склади критого та відкритого зберігання, а також під'їзні колії, які одноразово можуть приймати до 35 платформ).

"Цей маршрут спростить й оптимізує логістику для вантажовласників України та Білорусі, відкриваючи перед бізнесом обох країн нові можливості. Географічне положення Чернігова поблизу з кордоном із Білоруссю дасть змогу залучати й додаткові транзитні вантажопотоки. До того ж поїзд допоможе зменшити навантаження на українські автодороги", - наголошують у "ТІС".

Нагадаємо, що перший щотижневий круговий контейнерний потяг запустили 6 вересня 2017 року між "Контейнерним терміналом ТІС" (Одеська обл.) і Дніпровським річковим портом. На сьогодні ж з "ТІС" вирушає до 15 поїздів на тиждень одразу за п'ятьма напрямками - до Києва, Дніпра, Харкова, Тернополя та Чернігова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перевезення #потяг #контейнери #контейнерний потяг
Оголошення
live comments feed...