• Головна
  • «Придеснянскую» не морозят: какая сейчас ситуация с гостинницей?
15:42, 6 грудня 2019 р.

«Придеснянскую» не морозят: какая сейчас ситуация с гостинницей?

К нам в редакцию на днях обратились с вопросом о судьбе гостиницы "Придеснянской", которая на балансе у Черниговского областного совета. Вроде бы как гостиницу отключили от тепла и люди стали переживать, что же будет с довольно-таки привлекательным зданием за зиму. Даже заговорили о том, что возможно её кто-то хочет обанкротить и купить задешево.

Мы пообщались с представительницей гостиницы за стойкой администрации. Она опровергла слухи об отключении отопления.

– Ситуация такая: у нас собственное отопление со своей котельной. Нас никто не может отключить от отопления, ведь мы к городскому отоплению не имеем никакого отношения. У нас тепло.

Никто ничего не отключал, не знаю, кто такой бред выдумал. Возможно, и конкуренты что-то задумали, но вряд ли. Котельная находится на крыше нашего здания, и благодаря ей у нас горячая вода и отопление.

По наполняемости гостиницы: сейчас она заполнена, ведь у нас проходит семинар. А так, можно сказать, то густо, то пусто, но люди заселяются и живут у нас.

В гостинице 4 декабря действительно было тепло, а на первом этаже находилось достаточно много людей, никто не жаловались на проблемы с температурным режимом в номерах.

Также мы обратились за комментарием к депутату областного совета от "Радикальной партии Олега Ляшко" Олегу Аверьянову. По его словам, гостиница является дотационной, и на поддержание её работы областной совет постоянно выделяет определённые суммы денег, которые неэффективно используют.

- Головна проблема обласного комунального майна і КП «ГТК «Придеснянський» в тому числі, у відсутності достатніх інвестицій протягом останніх 20-30 років. Як наслідок, підприємство і майно, яким вони володіють, застаріли та потребують оновлення та модернізації. В обласному бюджеті немає таких величезних коштів.

Останні роки, щоб там хоча б опалення було взимку, доводиться виділяти додаткові кошти з бюджету. Де логіка? Як так може бути, що одні готелі платять податки в бюджет, а їх витрачають на один інший. Тобто обласна рада весь час робить реально інвестицію, коштом платників податків, в комунальний готель, який так і залишається неефективним підприємством.

Отже, або ми нарешті розірвемо цей безперервний ланцюг марної трати грошей зараз, або дочекаємося поки він дійде до стану, коли буде нікому непотрібний. Готель стане окрасою міста та області тільки після продуманою модернізації. Для цього потрібні інвестиції. Шляхів залучення інвестицій досить багато – приватизація один з них. Можливі інші, такі як концесія, державне-приватне партнерство. Це все треба вивчати, прораховувати, вести перемовини тощо. Тому було піднято питання, в такому ракурсі, як приватизація комунального майна. Це привернуло увагу багатьох осіб, що є запорукою того, що все буде робитися прозоро та відкрито. Процес розпочато. Тепер ми побачимо хто тримається за «потопаючий корабель». Хто зацікавлений в подібній схемі освоєння коштів платників податків, - говорит Олег Аверьянов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гостинница Придеснянская #обласна рада #приватизація
Оголошення
live comments feed...