• Головна
  • Історії українських воїнів з’явилися в чернігівських бібліотеках
16:50, 6 грудня 2019 р.

Історії українських воїнів з’явилися в чернігівських бібліотеках

Книжки з серії «Історії українських воїнів» презентували у бібліотеці імені Михайла Коцюбинського з нагоди Дня Збройних сил України. Нові видання серії, започаткованої у рамках журналу «Військо України», вже потрапили на полиці усіх, в тому числі й шкільних, бібліотек обласного центру.

Інформація про це з’явилась на сторінці Чернігівської централізованої бібліотечної системи у Facebook.

На сторінках нових книжок розповідається про воїнів-іноземців: американця з позивним «Техас», німця, грузинів, вірменів та азербайджанців, які воювати за незалежність та територіальну цілісність нашої країни разом з українськими армійцями.

Презентували книжки українські військові журналісти: Валентин Буряченко, Олег Яновський-Шпак і Тетяна Миргородська. Вони також поділилися з відвідувачами власним досвідом роботи в умовах неоголошеної війни.

Зокрема, головний редактор журналу «Військо України», полковник Валентин Буряченко згадував: «Роботу нашого прес-центру в зоні АТО ми розпочали з того, що розмовляли з місцевими жителями, пояснювали, що ми не кривав бандерівці, які розпинають хлопчиків. А люди були налякані, зазомбовані російською пропагандою».

«Насправді люди та Донбасі на нас чекають, там є справжні патріоти, – розповів Олег Яновський-Шпак, - а бути патріотом в таких умовах значно важче, ніж в тилу».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Військо України #військова журналістика #українські воїни #чернігівські бібліотеки
Оголошення
live comments feed...