Чернігівські десятикласники зіграли в «Ринок праці»

На минулому тижні фахівці Чернігівського обласного центру зайнятості на базі обласного молодіжного центру провели гру-імітацію "Ринок праці", на яку запросили учнів 10-х класів ЗОШ №19. Старшокласники мали змогу ненадовго стати дорослими проявити свої таланти, здібності, та отримати максимально повне уявлення про існуючі професії.

Про це йдеться у повідомленні Чернігівського обласного центру зайнятості.

Гру проводили у два етапи:

  • на першому - десятикласники обирали собі спеціальність та отримували зарплату у вигляді умовних «грошей» відповідно до обраної професії, яку потім витрачали на освіту, їжу, одяг, здоров’я, житло та відпочинок.
  • на другому етапі хлопці та дівчата розділилися на «клієнтів» та «професіоналів» і моделювали трудову діяльність в умовах самозайнятості. Тобто кожен з них спробував себе у ролі підприємця. Діти вибирали різні сфери діяльності: лікарі, будівельники, юристи або таксисти.

Таким чином учасники моделювали реальну життєву ситуацію та співставляли свої потреби з можливостями, які може забезпечити обрана ними професія.

Такі заходи є одним із способів зорієнтувати школярів у різноманітті світу професій та показати шлях до самостійного, усвідомленого та успішного вибору професійної діяльності.

Чернігівські десятикласники зіграли в «Ринок праці», фото-1 Чернігівські десятикласники зіграли в «Ринок праці», фото-2 Чернігівські десятикласники зіграли в «Ринок праці», фото-3 Чернігівські десятикласники зіграли в «Ринок праці», фото-4 Чернігівські десятикласники зіграли в «Ринок праці», фото-5 Чернігівські десятикласники зіграли в «Ринок праці», фото-6
школярі десятикласники професії профорієнтація ринок праці
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
41 просмотр в августе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии