• Головна
  • Чернігівські десятикласники зіграли в «Ринок праці»
10:15, 9 грудня 2019 р.

Чернігівські десятикласники зіграли в «Ринок праці»

На минулому тижні фахівці Чернігівського обласного центру зайнятості на базі обласного молодіжного центру провели гру-імітацію "Ринок праці", на яку запросили учнів 10-х класів ЗОШ №19. Старшокласники мали змогу ненадовго стати дорослими проявити свої таланти, здібності, та отримати максимально повне уявлення про існуючі професії.

Про це йдеться у повідомленні Чернігівського обласного центру зайнятості.

Гру проводили у два етапи:

  • на першому - десятикласники обирали собі спеціальність та отримували зарплату у вигляді умовних «грошей» відповідно до обраної професії, яку потім витрачали на освіту, їжу, одяг, здоров’я, житло та відпочинок.
  • на другому етапі хлопці та дівчата розділилися на «клієнтів» та «професіоналів» і моделювали трудову діяльність в умовах самозайнятості. Тобто кожен з них спробував себе у ролі підприємця. Діти вибирали різні сфери діяльності: лікарі, будівельники, юристи або таксисти.

Таким чином учасники моделювали реальну життєву ситуацію та співставляли свої потреби з можливостями, які може забезпечити обрана ними професія.

Такі заходи є одним із способів зорієнтувати школярів у різноманітті світу професій та показати шлях до самостійного, усвідомленого та успішного вибору професійної діяльності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школярі #десятикласники #професії #профорієнтація #ринок праці
Оголошення
live comments feed...