• Головна
  • «Переплутали борщівник з морквою»: стала відома причина трагедії на Чернігівщині.
17:05, 9 грудня 2019 р.

«Переплутали борщівник з морквою»: стала відома причина трагедії на Чернігівщині.

Причина масового отруєння з фатальними наслідками, яке сталося у селі Стахорщина Новгород-Сіверського району, - дітлахи переплутали корінь борщівнику з дикорослою морквою.

Як повідомляється на сайті «Високий вал», під час гри у «піжмурки» дітлахи знайшли корінь, ззовні схожий на дикорослу моркву та з’їли його запивши водою з місцевого джерела. У компанії був і четвертий хлопчик, який їсти підозрілу рослину відмовився. Вже за півгодини потерпілих судомило та нудило.

«До нас додому прийшов мій старший син і маленький Мишко. Сину стало погано. Його знудило. Я питаю, що сталося. Він мені сказав, що болить живіт. Я дала йому активоване вугілля - 5 штук та він приліг. Діти гралися (у мене ще донька менша і її подружкка були в хаті). А я пішла грубу топить, коли чую дочка кричить. Прибігаю, а Миша сидів на дивані та потім його почало судомити і він увесь посинів. Я винесла його на вулицю стала допомагати, щоб привести в свідомість. Коли йому стало краще – заходжу до хати, а там таке саме і з моїм сином. Тут чую невістка кричить, що і у її – таке саме. Ми викликали фельдшера і швидку. Стали їх відкачувати. В «швидкій» вони вже були без тями. Ну очі відкриті, але нічого не говорили. А Мишко взагалі без свідомості», - розповідає мама одного з потерпілих Наталія Верхуша.

Наймолодший, 9-річний Михайло Хаджиогло помер. А 14-річного Миколу Веркушу та 12-річного Андрія Лудіна направили до реанімаціії і згодом на реанімобілі відвезли до Чернігівської обласної дитячої лікарні.

Після того, як стан хлопців покращився, вони й розповіли про те, що переплутали корінь борщівника із морквиною.

Лікар обласної дитячої лікарні Олександр Ященко розповів, що до закладу діти приїхали вже в стані середньої тяжкості. Нині вони переведені до загальної палати, а життю нічого не загрожує.

«Переплутали борщівник з морквою»: стала відома причина трагедії на Чернігівщині., фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#борщівник #отруєння #Новгород-Сіверський #смерть
Оголошення
live comments feed...