Замість ЧНТУ - Чернігівська політехніка

Відповідно до наказу Міністерства освіти та науки Чернігівський національний технологічний університет перейменовано у Національний університет «Чернігівська політехніка».

В навчальному закладі пояснюють: внаслідок оптимізації мережі закладів вищої освіти з 2011 року до університету було приєднано чотири навчальні заклади (мова про «регіоналку» – Інститут економіки і управління; «юридичний коледж» – Інститут права, соціальних технологій та праці; «радіомеханічний технікум» – Коледж транспорту та комп'ютерних технологій) і на сьогодні він є багатопрофільним класичним університетом.

 «Таким чином, наш університет остаточно інтегрується в єдиний науково-освітній європейський простір, а наш новий бренд «Чернігівська політехніка» приєднується до таких провідних навчальних закладів, як Люблінська, Вроцлавська, Лодзька, Львівська та Міланська політехніки», – йдеться в заяві колишнього ЧНТУ.

Адміністрація ВНЗ вважає, що перейменування сприятиме зміцненню професійного іміджу університету, посиленню його міжнародної інтеграції, «розширенню освітньо-наукових горизонтів для реалізації новітніх освітніх програм та наукових проєктів».

ВНЗ ЧНТУ Чернігівська політехніка перейменування Міністерство освіти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
742 просмотра в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии