Чернігівщина готується до надзвичайної ситуації з боку Росії

Чернігівщина готується до надзвичайної ситуації з боку Росії

Минулого тижня, у Чернігівській ОДА провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Мова йшла про ймовірне припинення транзиту газу з Росії з 1 січня наступного року.

Про це повідомляє Департамент інформдіяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

Комісія розглядала напрацювання чіткого обласного плану заходів із забезпечення споживачів природним газом у разі припинення транзиту газу Російською Федерацією через територію України.

– Маємо розглянути всі можливі варіанти розвитку подій на випадок зниження тиску в системах газопостачання області. Повинні визначити та відпрацювати алгоритм дій органів влади та відповідних служб, щоб забезпечити стабільну роботу об’єктів критичної інфраструктури, функціонування підприємств, закладів з цілодобовим перебуванням людей, –  сказав голова ОДА Андрій Прокопенко.

На засіданні виступили керівники Чернігівгазу, Облтеплокомуненерго та ТОВ «Технова». Всі вони доповіли, що їх підприємства будуть готові до реагування на можливі форс-мажорні обставини у разі припинення транзиту газу, як в тому ж 2009 році. Проведений аналіз тодішніх помилок має упередити їх повторення знову.

За результатами засідання комісії всім структурним підрозділам ОДА та службам поставили завдання невідкладно розробити План реагування на надзвичайну ситуацію у випадку припинення транзиту газу.

газ транзит газу надзвичайна ситуація ОДА
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
530 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии