• Головна
  • КП "Деснянське" привітало чернігівців з новорічними святами
ІМІДЖ
11:23, 19 грудня 2019 р.

КП "Деснянське" привітало чернігівців з новорічними святами

ІМІДЖ
КП "Деснянське" привітало чернігівців з новорічними святами

Шановні мешканці!
Шановні колеги та партнери!

2019-й рік для комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради був насичений багатьма подіями, наповнений напруженою працею та новими звершеннями. Він подарував нам значний професійний і життєвий досвід, дозволив відчути вашу підтримку та зміцнити впевненість у своїх діях.

Набуття статусу«управителя» з березня 2019 року покладає на нас особливу відповідальність та дієво зближує зі споживачами. Ми з ентузіазмом сприймаємо кожнупропозицію щодо підвищення рівня комфорту і наведення ладу в житлових будинках.

На даний час підприємство обслуговує 545 житлових будинків, у яких проживає майже 40 тисяч споживачів наших послуг. Щоденно на роботу виходить більше двохсот працівників, серед яких: слюсарі-сантехніки, покрівельники, муляри, маляри, електрогазозварники, електромонтери, робітники з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями, водії, трактористи, майстри, юристи, бухгалтери, економісти, обліковці та інші.

Трудовий потенціал нашого підприємства, значна матеріально-технічна база дозволяють нам з впевненістю мати амбітні плани на майбутнє та постійно вдосконалювати методи нашої роботи. Якісне надання послуги з управління багатоквартирними будинками, сумлінне служіння територіальній громаді міста – основний принцип діяльності комунального підприємства «Деснянське», який є непорушним. Підтвердження цьому – наші щорічні звіти про виконані роботи по кожному будинку, розміщені на сайті міської ради. Очікуваний показник надання послуг з управління житловими будинками за підсумками 2019 року становить 55 млн. грн, з них 14,7 млн. грн – це поточний ремонт житлового фонду. Цьогорічне зростання обсягів поточних ремонтів конструктивних елементів будинків, інженерних мереж, елементів благоустрою, ліфтів та іншого, свідчить про правильно обраний нами шлях та здатність підприємства задовольнити потреби споживачів. І кожен з працівників підприємства, виконуючи робочі обов’язки, чітко усвідомлює важливість своєї роботи, тому що житлово-комунальне господарство є однією з головних складових системи  життєзабезпечення міста і має значний вплив на всі інші сфери.

Така успішна робота колективу гідно оцінюється як нашими шановними споживачами, так і фаховими  експертами країни. Другий рік поспіль за даними Національного бізнес-рейтингу в Україні, КП «Деснянське» отримує «Золото рейтингу» у номінації серед державних і комунальних підприємств Чернігівської області.

Ми намагаємось вибудовувати стратегію розвитку підприємства як стратегію успіху і довіри, стратегіювтілення у життя ваших сподівань та побажань. Об’єднання наших зусиль, мрій і бажань змінити стан будинку, зробити його красивим і міцним, повинно стати головним у наших з вами взаємовідносинах. А доброзичливе ставлення один до одного, людяність, повага та довіра здатні творити справжні дива.

Тому ми щиро вдячні кожному споживачу за підтримку, розуміння і прагнення бути активними творцями затишку у своїх домівках. Ваша своєчасна оплата за надані підприємством послуги це вкладу безпеку та захист вашого особистого майна, вашого спокою і комфортних умов проживання ваших родин. Усвідомлення особистої відповідальності кожного мешканця міста за збереження спільного майна та відродження почуття «власника» головні чинники успішного управління багатоквартирним будинком. Сподіваємось наподальшу успішну співпрацю з владою міста, з усіма споживачами, колегами та партнерами у новому році і впевнені, що нам вистачить розуму, натхнення і сил зберегти те, що маємо. Успіхів і мудрого шляху нам у нашій спільній справі.

У ці новорічно-різдвяні святкові дні кожен з нас відчуває якусь чарівну магію, ніби одночасно поєднуються минуле, сьогодення та майбутнє і виникає дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя. Давайте від щирого серця побажаємо один одному Любові та Віри, зустрічаючи цей ювілейний 2020-й рік. Стійкої Віри в себе і в процвітання нашої країни та безмежної Любові до всіх без винятку. Подаруймо найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу кожному, щоб щасливих людей ставало все більше.

Дякуємо всім за плідну співпрацю на благо міста і нехай Чернігів стане найчистішим та найзатишнішим містом у світі.

Щасливого Нового року і Різдва Христового!
З повагою
колектив комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...