Заради чого чернігівці готові вийти на акцію протесту?

Уже минуло п’ять років з початку найбільш масової і трагічної протестної акції в Україні, саме у 2014 році розпочалась Революція Гідності. З того часу кожного року в нашій країні відбувались різноманітні мітинги та акції протесту: борги по зарплаті, вимоги збільшити пенсію, медична й інші реформи тощо. Наразі в Києві відбулись і планують продовжуватись мітинги проти ринку землі.

Тож ми вирішили поспілкуватись з чернігівцями та поцікавитись, а заради чого вони готові вийти на вулицю та взяти участь у мітингу чи акції протесту і як кожен із них оцінює ефективність таких методів упливу на можновладців.

Алла, банківська працівниця:

– Мітинги та протести не для мене.

Так, мої громадянські права можуть десь порушуватись, але я вважаю, що вплинути на це ми не можемо, а мітинги не мають сенсу. У наш час важко щось довести, усе залежить від влади та людей, які там. Якщо в людини немає багато грошей, то закони по відношенню до неї можуть і не працювати зовсім. Краще нікуди не влазити, аби не було проблем.

Костянтин, колишній військовослужбовець:

– Усі ми бачимо, що відбувається в нас у країні, людям просто вже набридло. Обрали нову владу, мали на неї надію, але нічого не змінилось. Як колишній військовослужбовець, не згоден з теперішньою владою і не хочу, щоб після стількох жертв були якісь територіальні поступки.

Я особисто виходив на протести і виходитиму й надалі, якщо це буде потрібно. Перш за все треба вирішити питання війни в нашій країні, і обов’язково на користь України, а не когось іншого. Після завершення війни буде легше вирішувати й інші питання, зокрема економічні.

Анатолій, лікар-анестезіолог:

– Особисто я вже брав участь у Революції Гідності, коли навчався в Києві. Більше не хочу ходити на мітинги й акції протесту. Тоді я дійсно вірив, що можна щось змінити, але вийшло все як завжди. Тому не хочу більше брати в такому участь, маючи гіркий досвід.

Зараз маю роботу і конкретні цілі в житті, тому хотілося б робити все, аби їх досягати, а не брати участь у політичних маніпуляціях.

Тетяна, в декретній відпустці:

У мене є маленька дитина, мені є чим займатись – про які протести ви кажете?

Я краще буду ходити на роботу, заробляти кошти та облаштовувати своє щасливе життя, а не по мітингах бігати.

Ніколи не була на протестних акціях і, напевно, уже не буду. Навпаки, хочу насолоджуватись життям.

Еженедельник "Семь Дней"
опитування протести мітинги чернігівці громадянські права
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
326 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии