• Головна
  • В Чернігові не стане нічних клубів?
09:35, 28 грудня 2019 р.

В Чернігові не стане нічних клубів?

У відповідь на скарги чернігівців на розважальні заклади, які працюють в нічний час, міська рада ініціювала розгляд проекту рішення щодо обмеження часу роботи таких клубів.

Розгляд відбудеться вже сьогодні, 28 грудня, на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради. В проекті рішення мова йде про сім закладів харчування та розважальних закладів, що розташовані на проспекті Миру – в історичній частині міста.

Перший пункт рішення – скасувати режими роботи наступних закладів ресторанного господарства, які були встановлені рішенням виконавчого комітету ще в 2016 році:

• караоке - клубу «Бурштинова кішка» («Янтарна кошка») з 19:00 до 06:00 год
• бару «113 Party Bar» з 19:00 до 06:00 год
• пабу «Rasty Amber» з 13:00 до 01:00 год

Другий пункт рішення – до погодження режиму роботи у встановленому порядку обмежити режим роботи у нічний час закладам ресторанного господарства:

• «Бурштинова кішка», «Rasty Amber», «113 Party Bar», «Бібліотека» (проспект Миру,19, м. Чернігів) – до 24:00 год.;

• «Бургерна», «Махно», «Барматільда» (проспект Миру, 17, м. Чернігів) – до 23:00 год.

При цьому після 22:00 ці заклади мають забезпечити режим дотримання тиші та громадського порядку у своїх приміщеннях.

Нагадаємо, на останній сесії Чернігівської міської ради до депутатів та міського голови звернулися мешканці кількох будинків на проспекті Миру, що розташовані поряд з вказаними закладами. Вони скаржилися на голосну музику в пізній вечірній та нічний час, та на відвідувачів, які порушують громадський спокій і загрожують безпеці людей.

Згідно сюжету UA:Чернігів, за рік поліція зареєструвала 105 звернень, щодо правопорушень, скоєних в районі цих розважальних закладів.

За словами мешканців, півтора року тому, коли в будинку №9 на вулиці Шевченка закрили поліцейську станцію, ситуація взагалі стала неконтрольованою, а дитячому майданчик в дворі перетворився на територію для паління і вживання алкоголю в нічний час відвідувачами закладів.

Власники закладів, що викликають стільки критики, наполягають: робили заміри в сусідніх будинках і мають документальне підтвердження – музики там не чутно. Але готові найняти поліцію охорони для нічного чергування.

Якщо ж час роботи клубів буде обмежений до 24:00, то це фактично призведе до закриття закладів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нічний клуб #"Янтарна кішка" #"Бурштинова кішка" #режим роботи
Оголошення
live comments feed...