• Головна
  • Депутати-прогульники: колишній мер Чернігова, ректор університету і лікар зі Львова
10:52, 9 січня 2020 р.

Депутати-прогульники: колишній мер Чернігова, ректор університету і лікар зі Львова

Депутати-прогульники: колишній мер Чернігова, ректор університету і лікар зі Львова

ГО «Агенція міських ініціатив» проаналізувала відвідуваність засідань постійних комісій Чернігівської міської ради у 2019 році.

Аналітики зазначають: хоча за свою роботу депутати місцевих рад не отримують грошей від держави, згідно з законом, роботодавець звільняє їх на час проведення сесій та засідань постійної комісії від виконання своїх обов’язків.

Так само, згідно законодавства, якщо депутат пропустив понад 50% засідань сесії чи постійної комісії протягом року, його можна позбавити мандату.

Чернігівська міська рада налічує 6 постійних депутатських комісій. І в 4 з них є систематичні прогульники. Усього таких депутатів – 6. Найбільше – по 2 – в комісіях, що опікуються будівництвом і землею, а також – фінансами.

Постійну комісію з питань архітектури, будівництва та земельних відносин очолює представник ВО «Батьківщина» Іван Бакшун. Сам голова комісії не пропустив жодного її засідання. Також 100% відвідувань має і Ігор Желдак від «Нашого краю»

Лідером серед прогульників у цій комісії є Микола Миргородський (ВО «Батьківщина»), який не відвідав жодного засідання. 6 з 11 засідань, тобто більше 50% пропустив і Ярослав Ковтун, що представляє фракцію політичної партії «Демократичний Альянс» (ДемАльянс).

Постійну комісія з питань регламенту, законності, прав і свобод громадян та запобігання корупції очолює Жанна Шерстюк, фракція Радикальної партії. Вона, як і Віктор Бистров («Наш край») відвідала всі засідання комісії.

З 11 одразу 10 засідань комісії пропустив ректор НУ «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка, представник фракції «Наш край» – Микола Носко.

Половину засідань комісії пропустив і представник «Самопомочі» Сергій Римаренко, проте на минулому засіданні Чернігівської міської ради він склав мандат.

Постійну комісію з питань освіти, медицини, соціального захисту, культури, молодіжної політики та спорту очолює Василь Білогура (БПП «Солідарність»).

Відмінниками за відвідуваністю в цій комісії стали: Інна Левченко (БПП «Солідарність»), Ганна Якубова («Наш край») та Наталія Хольченкова («Наш край», до обрання секретарем міськради) – вони не пропустили жодного засідання комісії.

Всі засідання комісії пропустив Володимир Зуб, фракція політичної партії «Об'єднання«Самопоміч».

Постійну комісія з питань cоціально-економічного розвитку, підприємництва, туризму та інвестиційної діяльності очолює Наталія Осіковська, фракція Радикальної партії.

Всі засідання цієї комісії відвідав лише Олександр Тимошенко («Об'єднання«Самопоміч»). Депутатів, які б пропустили більше половини засідань в комісії немає.

Постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв'язку та енергозбереження очолює Олександр Антонов (ВО «Батьківщина»). Він же є і єдиним хто не пропустив жодного засідання комісії. Системних прогульників комісія не має.

Постійну комісія з питань комунальної власності, бюджету та фінансів очолює Віктор Акименко (ВО «Батьківщина»).

Всі засідання комісії відвідала лише Ірина Березинець, депутатка від Радикальної партії.

У той же час, одразу двоє депутатів не відвідали жодного засідання комісії. Це представник фракції «Наш край», колишній міський голова Чернігова Олександр Соколов, та позафракційний депутат Андрій Заїка, обраний за списками партії Об'єднання«Самопоміч».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернігівська міська рада #комісії #депутати #прогульники #Микола Миргородський #Ярослав Ковтун #Микола Носко #Володимир Зуб #Олександр Соколов
Оголошення
live comments feed...