Двоє чернігівських вчителів вперше успішно пройшли сертифікацію

Сертифікати відповідно до професійного стандарту «Вчитель початкових класів загальної середньої освіти» отримали Людмила Корень (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19) та  Аліна Коломійченко (Чернігівська загальноосвітня школа І ступеня №25).

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Чернігівської міськради з посиланням на Управління освіти Чернігівської міськради.

Наразі сертифікацію успішно пройшли всього 705 вчителів України, 17 із них - з Чернігівщини. Результати сертифікації визначала комісія, створена при Міністерстві освіти і науки України.

Всі педагоги, які успішно пройшли сертифікацію є не тільки підтвердженням його експертності, а й дає ряд інших переваг. Зокрема, щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу відповідно до обсягу педагогічного навантаження упродовж трьох років чинності сертифіката. Крім того, успішне проходження сертифікації зараховується як проходження чергової (позачергової) атестації педагогічним працівником з присвоєнням наступної категорії педагогічного працівника або підтвердженням наявної вищої категорії. Передбачається, що в майбутньому, з розвитком реформи Нової Української Школи, сертифікація повністю замінить атестацію педагогів.

Довідка

Сертифікація педагогічних працівників — це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника (зокрема й з педагогіки та психології, практичних вмінь застосування сучасних методів і технологій навчання), що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи. Метою сертифікації є виявлення та заохочення педагогічних працівників з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню. Участь у сертифікації вчителі беруть на добровільній основі.

вчителі сертифікація школи доплата НУШ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
368 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии