Чи легко чернігівцям після свят повертатись до звичного ритму життя

Різдво відсвяткували, Новий рік зустріли, відсвяткували Різдво ще раз…  Ось і настав кінець гуляння. Більша частина українців, і чернігівців зокрема, у цей час мали вихідні та проводили їх на власний розсуд. Хтось поїхав відпочити на кілька днів, когось щодня запрошували до себе в гості на святкову вечерю, а дехто просидів усі свята вдома.

Ми задумались: чи не забагато вихідних на новорічні свята та як після них повертатись до звичного ритму життя для кожного з нас? Про це запиталиу чернігівців.

Юрій Миколайович, учитель:

– Мне совсем не сложно опять выходить на работу после новогодних праздников.

По поводу количества праздничных выходных зимой – вопрос очень спорный. Вы ж понимаете, что даже в вопросе количества выходных на вкус и цвет товарищей нет. Одни бы месяцами не выходили на работу, а другим нескольких дней вполне хватает, чтобы перезагрузиться. Лично я за более продолжительные выходные, хотя бы до Рождества. Ведь тогда и детям хорошо. А то получается, что у детей каникулы, а взрослые – на работу. Без присмотра ж не отправишь куда-то, вот и выходит, что заняться им особо нечем, если взрослые заняты.

Костянтин, військовослужбовець:

– Я військовослужбовець, тому маю дещо інший графік роботи. Для мене доволі часто свята можуть ставати робочими буднями, ось і все. Тому не відчуваю повернення у звичний ритм життя, бо з нього не виходив.

Звичайно, хотілося, щоб і я зміг відпочити десь тиждень на новорічні свята. Але військові наряди вносять свої корективи. Були б вихідні, я б точно знайшов, чим у ці дні зайнятись, бо маю купу справ, які потребують моєї уваги.

Тетяна, косметолог:

– Абсолютно нормально виходжу з новорічних свят у робочі будні. Мене свята самі по собі втомлюють – працювати набагато легше, та й приємніше чомусь.

З радістю підтримала б ініціативу, щоб усі свята відбувались у грудні, як у Західній Європі. Було б ідеально, коли свята завершуються Новим роком – і вже 2 січня всі дружно стають до роботи.

У новому році в мене не було цілого тижня вихідних, тому почуваюсь гарно, але якщо було б інакше – утомилась би.

Марія, студентка:

У мене до 20 січня канікули, тому ще не замислювалась про повернення до звичного режиму. Але по досвіду можу сказати, що швидко адаптуюсь після свят: день-два – і вже у формі.

Подобаються довгі вихідні – то по суті канікули. У цей час можу поїхати за кордон і трохи відпочити. Та й не хотілося, щоб на Новому році все закінчувалось, бо мені подобається сьогоднішня модель святкових днів в Україні, коли Різдво – 7 січня.

Еженедельник "Семь Дней"
свята новий рік різдво життєвий ритм робота
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
76 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии