Чернігівщина у Топ-3 за результатами децентралізації

Чернігівщина у Топ-3 за результатами децентралізації, Денис Шапошніков

Відповідно до рейтингу, який щомісячно здійснює Міністерство регіонрозвитку, будівництва та ЖКГ України, Чернігівська область – третя за результатами децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування.

Про це йдеться у повідомленні Департаменту інформдіяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

Таким чином, наша область – перша за кількістю районів, на території яких створені ОТГ. Немає жодного адміністративного району, де б не функціонували об’єднані громади. Друга – за кількістю ОТГ з адмінцентрами в містах обласного значення (Ніжин та  Новгород-Сіверський). Четверте місце Чернігівщина займає за кількістю населення, охопленого ОТГ; територією, покритою об’єднаними громадами; а також відсотком покриття області ОТГ відповідно до перспективного плану. Чотирнадцяте – за кількістю ОТГ з чисельністю менше 5 тисяч осіб.

Чернігівщина у Топ-3 за результатами децентралізації, фото-1

Окрім цього зазначається, що на Чернігівщині створюється ще одна ОТГ - Ріпкинська. До неї увійдуть  та об'єднаються населені пункти Ріпкинської, Радульської селищних, Грабівської, Задеріївської, Ловинської, Петрушівської сільських рад Ріпкинського району Чернігівської області.

Нагадаємо, що наразі на Чернігівщині функціонують 50 об’єднаних територіальних громад. До їх складу увійшли 377 місцевих рад. Площа ОТГ покриває 65,8% території області, де проживає 50,1% її населення.

ОТГ об'єднання рейтинг лідери Ріпкинська ОТГ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
55 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии