Чернігів поповнився ще одним спортивним клубом: його створили поліцейські

Нещодавно у Чернігові створили ГО «Спортивний клуб поліції Чернігівської області». Очолив спортивний клуб начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Чернігівської області Ігор Папченко. 

Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

За його словами, клуб має на меті широке впровадження різних видів спорту. а насамперед службово-прикладним видам спорту (рукопашний бій, стрільба тощо), серед співробітників поліції Чернігівської області, пенсіонерів органів внутрішніх справ та органів поліції, працівників інших структурних підрозділів МВС України, які входять до сфери управління МВС та інших громадян.

«Якісна фізична підготовка та спорт – частина повсякденного життя поліцейських, яким необхідно підтримувати фізичну форму, постійно тренувати витривалість та швидкість реакції. Адже поліцейські постійно випробовуються як в рутинній роботі, так і в екстремальних ситуаціях. Однак спорт розвиває не лише тіло, а й вольові якості людини, наполегливість та цілеспрямованість», – сказав Ігор Папченко.

Зазначається, що організація планує організовувати масові фізкультурно-спортивні заходи, чемпіонати, першості, кубки, спартакіади Клубу та інші змагання. Також передбачається робота різних спортивних секцій та створення для цього відповідної інфраструктури. Зокрема, у спортивних секціях зможуть займатись окрім самих поліцейських, їх діти та діти з малозабезпечених сімей.

Чернігів поповнився ще одним спортивним клубом: його створили поліцейські, фото-1 Чернігів поповнився ще одним спортивним клубом: його створили поліцейські, фото-2 Чернігів поповнився ще одним спортивним клубом: його створили поліцейські, фото-3 Чернігів поповнився ще одним спортивним клубом: його створили поліцейські, фото-4
спорт поліція спортивний клуб рукопашний бій спортивні секції
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
403 просмотра в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии