Транспортна стабільність: маршрут №41 у Чернігові тепер з постійним перевізником

Транспортна стабільність: маршрут №41 у Чернігові тепер з постійним перевізником, Денис Шапошніков

Вчора, 16 січня, відбувся конкурс на право здійснення перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування №№ 2, 14, 22, 22-с, 36-с, 41. Результатом цього конкурсу стало лише визначення перевізника для маршруту №41 (Готель «Україна» –  Хімволокно).

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Чернігівської міськради.

У найближчі п'ять років цей маршрут обслуговуватиме КП «Чернігівське тролейбусне управління». Воно було єдиним перевізником, що подав заявку на конкурс. На обслуговування решти маршрутів претендентів не знайшлося.

Поки перевізник не визначений, два з цих маршрутів - №№ 22-с (ЗАЗ – Дачі (Рівнопілля)) і 36-с (КСК – Дачі (Жавинка)) – тимчасово і в межах своїх можливостей обслуговуватиме ЧТУ.

Маршрути ж №14 (Залізничний вокзал – Яцево), №22 (Вул. Захисників України – Дачі (Рівнопілля)),та №2 (Дитячий світ – Дачі (Рівнопілля)) поки що не обслуговуватимуться.

Нагадаємо, що бажаючі здійснювати перевезення на цих маршрутах відсутні вже тривалий час. Тільки протягом минулого року подібні конкурси проводилися чотири рази.

На маршрути, які лишилися без перевізників, знову оголосять конкурс, але якщо бажаючих і далі не знайдеться – в управлінні транспорту планують збирати транспортну раду та не відкидають можливості внесення змін у транспортну мережу міста.

конкурс перевізник маршрутка ЧТУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
542 просмотра в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии