• Головна
  • Больше 260 млн грн - не все деньги, которые могут вложить в дороги Черниговщины
13:40, 10 лютого 2020 р.

Больше 260 млн грн - не все деньги, которые могут вложить в дороги Черниговщины

Кабмин утвердил постановление, касающееся реализации бюджетной программы "Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення". Оно  предусматривает в том числе и выделение 260,2 млн грн на дороги Черниговщины.

Как уже сообщалось, упомянутая сумма - чуть ли не наименьшая среди областей Украины. Хуже ситуация только на Запорожье.

Однако 260,2 млн грн - не все деньги, которые могут вложить в дороги Черниговщины. На сайте службы автомобильных дорог Черниговщины появился комментарий главы госагенства автодорог Украины Александра Кубракова:

«Ця постанова – початок на шляху реалізації нашої мети – більше 6 тисяч кілометрів оновлених доріг України. Чому не можна було прийняти постанову, яка містила б повний перелік доріг, які планується побудувати та відремонтувати? Тому що ми обрали покрокову стратегію, де підтвердження кожного з джерел фінансування гарантує поетапне виконання усіх планів. Це дозволить вчасно запустити всі бюрократичні та бізнес-процеси і розпочати будівельний сезон одночасно за всіма напрямками».

Также в сообщении службы автомобильных дорог Черниговщины говорится, в частности, о таких расходах:

  • 135 млн грн на средний ремонт 12 км дороги М-01 Киев - Чернигов - Новые Яриловичи в Репкинском районе до КПП "Нові Яриловичі", что на границе с Республикой Беларусь;
  • 17 млн грн на средний ремонт 5,1115 км трассы М-02 Кипти - Глухов - Бачевск в Борзнянском районе возле поворота на дорогу Сосница-Шаповаловка;
  • проектные работы касательно текущего среднего ремонта участков дорог Р-83 (подъезд к смт Борзна), Р-65 (КПП "Миколаївка" - Семеновка - Новгород-Северський - КПП "Катеринівка"), Р-67 (Чернигов - Нежин - Прилуки - Пирятин), Т-25-27 (Бобровица - Свидовец - Новый Быков - Ичня) - 8 млн грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дороги #260 миллионов #Киев-Чернигов-Новые Яриловичи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...