За кожне спиляне дерево в Чернігові хочуть брати 30 тисяч гривень

За кожне спиляне дерево в Чернігові хочуть брати 30 тисяч гривень, Сергій Кириченко

Контроль за видаленням зелених насаджень у Чернігові – більше не обов’язок комунального підприємства «Зеленбуд». Про це повідомили в Чернігівській міській раді.

Відповідальним органом з питань знесення дерев на території Чернігова стало Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради. Таке рішення ухвалили виконком міської ради. Рішення набуває чинності з 1 березня. 

Також члени виконкому затвердили Положення про комісію з обстеження зелених насаджень на території Чернігова та встановили, що відновна вартість зелених насаджень має надходити до міського бюджету.

Як зазначив керівник управління ЖКГ Ярослав Куц, за всі дерева у задовільному стані, незалежно від того хто їх зносить, всі будуть сплачувати відновну вартість. Ці кошти будуть надходити до місцевого бюджету і витрачатимуться на висадження в місті нових дерев.

Зараз максимальний розмір нарахованої в Чернігові відновної вартості за спиляне здорове дерево не перевищує 3000 гривень. На думку чернігівського міського голови Владислава Атрошенка цю суму потрібно збільшувати мінімум у 10 разів. 

– Сьогодні ціна якісного дерева від 5 років і старше становить орієнтовно від 13 до 15 тисяч гривень, тому 30 тисяч гривень – це адекватна ціна, якої гарантовано вистачить, – зазначив міський голова Чернігова.

Підготовка регуляторного акту, який встановить нові коефіцієнти для обрахунку відновної вартості, запланована на першу половину цього року. Його проєкт буде оприлюднений на сайті Чернігівської міської ради. Після цього протягом місяця можна буде надати пропозиції або зауваження до нього, які будуть розглянуті.

Зеленбуд зелені насадження дерево компенсація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1102 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии