• Головна
  • "Стоп-машина": утеплення 100 будинків у Чернігові відкладається на невизначений термін
11:16, 1 березня 2020 р.

"Стоп-машина": утеплення 100 будинків у Чернігові відкладається на невизначений термін

"Стоп-машина": утеплення 100 будинків у Чернігові відкладається на невизначений термін

Реалізація проєкту з термомодернізації багатоквартирних будинків ОСББ у рамках програми ДУ «Фонд енергоефективності» відкладається на невизначений термін.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Чернігівської міськради, з посиланням на мера Владислава Атрошенка.

Чернігів, спростив механізм впровадження термомодернізації задля участі ОСББ у цій державній програмі, але є певні невідповідності у початковій пропозиції уряду, які фактично зупинили реалізацію цього проєкту.

"Стоп-машина": утеплення 100 будинків у Чернігові відкладається на невизначений термін, фото-1

- У мене були зустрічі з цього приводу з Прем’єр-міністром України, і ми начебто оптимістично дивилися на це питання. Але пройшло два місяці. Ми бачимо ризик того, що ця програма у цьому році навіть теоретично не може бути реалізованою. Неузгоджений механізм фінансування Фонду енергоефективності, а в нього засновники - іноземці. Кабмін обіцяв спеціальну постанову, якою б адаптував відповідне технічне рішення. Але її наразі немає, - зазначив міський голова.

За словами мера, міська влада планувала профінансувати за свій кошт термоаудит будинків, взяти кредит у державному банку «Газбанк» на 30%, які потім би відшкодовували ОСББ протягом п'яти років у рамках тарифу. Проте, наразі все зупинилося.

Атрошенко зазначає, що, якщо у Кабміні знайдуть механізм для старту термомодернізації багатоквартирних будинків за співпраці з Фондом енергоефективності, то Чернігів знову включиться у реалізацію цього проєкту.

До речі, за словами начальника управління ЖКГ міської ради Ярослава Куца, наразі в рамках міської програми вже проведений попередній енергетичний аудит у п’яти будинках ОСББ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#термомодернізація #кабмін #уряд #гроші #утеплення
Оголошення
live comments feed...