• Головна
  • Очільниця чернігівського спорту написала заяву про звільнення
10:47, 3 березня 2020 р.

Очільниця чернігівського спорту написала заяву про звільнення

Ніна Лемеш під тиском керівництва Чернігівської облдержадміністрації погодилася залишити посаду керівниці Департаменту сім'ї, молоді та спорту.

Про це прославлена в минулому біатлоністка повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук, підкріпивши повідомлення фотокопією відповідної заяви.

Очільниця чернігівського спорту написала заяву про звільнення, фото-1

Звільнення має відбутися за угодою сторін 9 березня 2020 року. Чиновниця претендує на передбачену законодавством компенсацію за невикористану відпустку за період роботи з 2015 по 2020 роки.

В той же час Ніна Лемеш закликала голову Чернігівської ОДА Андрія Прокопенка залишити окремою юридичною особою Департамент сім'ї, молоді та спорту.

Нагадаємо, на початку року Ніна Лемеш розповіла, що її попросили написати заяву про звільнення за власним бажанням. Вона відмовилася.

Також в сторону Департаменту від заступника голови ОДА Андрія Подорвана звучали закиди щодо можливих зловживань і наявних ознак щодо нецільового використання коштів. Через це була ініційована внутрішню перевірку фінансово-господарської діяльності структурного підрозділу ОДА.

Пізніше Департамент фактично ліквідували, створивши на базі двох підрозділів – один, об’єднавши напрямки спорту, сім’ї, та молоді з культурою та релігією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ніна Лемеш #Департамент спорту #звільнення #ОДА
Оголошення
live comments feed...