Коронавірусу - бій: у Чернігові розпочали дезинфекцію громадського транспорту

Коронавірусу - бій: у Чернігові розпочали дезинфекцію громадського транспорту, Денис Шапошніков

Згідно з дорученням мера, начальник міського управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку Олександр Рижий видав наказ для всіх перевізників міста про початок профілактичних заходів у громадському транспорті Чернігова для протидії коронавірусу.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Чернігівської міськради.

Серед  заходів - обов'язкове провітрювання салону транспортного засобу на всіх кінцевих зупинках, а в кінці зміни - обов'язкове вологе прибирання з використанням засобів дезінфекції, що дозволені законодавством.

Коронавірусу - бій: у Чернігові розпочали дезинфекцію громадського транспорту, фото-1 Коронавірусу - бій: у Чернігові розпочали дезинфекцію громадського транспорту, фото-2 Коронавірусу - бій: у Чернігові розпочали дезинфекцію громадського транспорту, фото-3 Коронавірусу - бій: у Чернігові розпочали дезинфекцію громадського транспорту, фото-4 Коронавірусу - бій: у Чернігові розпочали дезинфекцію громадського транспорту, фото-5 Коронавірусу - бій: у Чернігові розпочали дезинфекцію громадського транспорту, фото-6 Коронавірусу - бій: у Чернігові розпочали дезинфекцію громадського транспорту, фото-7 Коронавірусу - бій: у Чернігові розпочали дезинфекцію громадського транспорту, фото-8 Коронавірусу - бій: у Чернігові розпочали дезинфекцію громадського транспорту, фото-9 Коронавірусу - бій: у Чернігові розпочали дезинфекцію громадського транспорту, фото-10

За словами в.о керівника КП "ЧТУ" Руслана Ємця, дезинфекція тролейбусів та автобусів проходила і раніше, тільки не кожного дня.

- Стандартно у нас на підприємстві проходять планові мийки машин і при прибиранні салонів ми використовуємо дозволені хлорні засоби: промиваються сидіння та місця, з якими контактують пасажири. Пасажирський салон повністю обробляється у всіх машинах. Це робили й раніше, але раз на тиждень, - зазначив пан Ємець. 

Зазначається, що для обробки використовується спеціальний сертифікований розчин нового покоління, який не залишає запаху і має дезінфікуючі, дезодоруючі, миючі властивості та після пролонгованої дії не потребує змивання.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
273 просмотра в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии