• Головна
  • Чернігів проти короновірусу. Для лікарів закуплять ще 1500 захисних костюмів
10:04, 11 березня 2020 р.

Чернігів проти короновірусу. Для лікарів закуплять ще 1500 захисних костюмів

Минулого тижня чернігівським медикам замовили 1500 захисних комплектів (одяг, респіратори). Готується ще одне замовлення на таку саму кількість.

Разом з тим, за словами керівника управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Владислава Кухаря, наразі відсутня будь-яка інформація щодо експрес-тестів для виявлення коронавірусу.

– Міністерство охорони здоров’я зверталося щодо поставки тестів в Україну. Це все, що відомо, – розповів Владисав Кухар на щотижневій нараді в міській раді.

Він також додав, що наразі, крім костюмів та респіраторів для лікарів, придбані запаси антибіотиків, кисню, дезінфікуючих засобів та інших витратних матеріалів для забезпечення роботи інфекційного відділення

Міський голова Владислав Атрошенко припустив, що паніки бути не повинно, зазначивши, що вже облаштовано 45 ліжкомісць в інфекційному відділенні на випадок появи хворих на коронавірус в Чернігові.

– Все буде залежати від темпів поширення вірусу. Якщо пощастить, і ми доживемо до літа… Фахівці кажуть, що за температури вище 27 градусів вірус не живе, – зазначив Владислав Атрошенко.

Також він розпорядився вивчити можливість закупити необхідне обладнання для Чернігівського тролейбусного управління, аби на підприємстві самостійно могли проводити дезінфекцію машин з метою попередження поширення вірусу. Нині «тролейбусники» залучають приватне підприємство для проведення дезінфекції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чи боїтеся ви короновіруса?
проголосувало 938 відвідувачів
Так. Сиджу вдома - нікуди не виходжу
49,9%
Ні. Це далеко від Чернігова
33,7%
Пізно боятися. Я вже хворію
8,3%
Нема чого боятися. Це маркетинговий хід
7,1%
А що це?
1,0%
#коронавірус #Владислав Кухар #епідемія #інфекційне відділення
Оголошення
live comments feed...