Вся Україна – на карантині через загрозу коронавірусу. Що відомо?

Кабінет міністрів, сьогодні, 11 березня, затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні  та для недопущення поширення COVID-19.

• По-перше, уряд запропонував ввести обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності.

• Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

• Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні.

• Крім того, ухвалено рішення закупити інфрачервоне обладнання  для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорті Бориспіль.

• Також ухвалено рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву.

• Одночасно, задля виконання цього рішення до 1 червня заборонений експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.

Термін дії обмежувальних закладів попередньо визначений трьома тижнями. Вони триватимуть до 3 квітня.

Раніше депутатка Верховної ради Вікторія Сюмар крім інформації про карантин у школах та обмеження масових заходів написала на своїй сторінці ще про два обмежувальні заходи, які поки не підтверджені на Урядовому порталі.

Мова про закриття авіасполучення з деякими країнами та про закриття 49 з 219 контрольно-пропускних пунктів на кордоні.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1680 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии