• Головна
  • Чернігівські міськрада та ОДА пішли на частково дистанційну роботу
16:05, 19 березня 2020 р.

Чернігівські міськрада та ОДА пішли на частково дистанційну роботу

Чернігівські міськрада та ОДА пішли на частково дистанційну роботу

Чернігівська міська рада та Чернігівська облдержадміністрація обмежили свою роботу.

Частину працівників Чернігівської ОДА тимчасово перевели на дистанційну роботу. Відповідне розпорядження підписав голова ОДА Андрій Прокопенко.

Передбачається, що у штатному режимі залишаться працювати лише управління охорони здоров’я, департаменти ЖКГ та ПЕК, з питань цивільного захисту та оборонної роботи, соціального захисту, а також інформаційної діяльності. Керівництво ж ОДА працює у режимі 24 години на добу/7 днів на тиждень.

У Чернігівській міській раді запровадили масковий режим, а також відправили у відпустку 29 з 52 штатних працівників.

- Зараз ми показуємо приклад усім: пробуємо працювати у масках і просимо усіх громадян максимально, з розумінням та відповідально дотримуватися всіх правил під час таких загрозливих умов. Зрозуміло, що так незручно, але все-таки потрібно дотримуватися всіх правил і обмежень задля мінімізації розповсюдження коронавірусу, - звернувся міський голова до присутніх і мешканців міста.

При вході у приміщення міськради поставили стіл та стілець, де відвідувачі можуть зачекати, коли до них вийде той, до кого їм необхідно звернутися. Крім того, тим, хто у справах проходить до приміщення, черговий безконтактним способом вимірює температуру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#обмеження #міська рада #ОДА #коронавірус #карантин
Оголошення
live comments feed...