В Чернігові збирають кошти для боротьби з коронавірусом. Мер дав перші 100 тисяч

Міська лікарня Чернігова №2 відкрила спеціальний рахунок для пожертв. Кошти з нього підуть виключно на протидію поширенню коронавірусу. Про це заявив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

Він оголосив, що перераховує на рахунок 100 тисяч гривень і звернувся до усіх бажаючих долучитися до ініціативи.

«Ми не будемо збирати бізнес і щось просити в них. Це принизливо як для мене, так, мабуть, і для бізнесу. Тому я категорично проти того, щоб когось збирати і ще з цього робити шоу»,– написав міський голова на своїй сторінці у «Фейсбук».

«Ми звертаємося до представників бізнесу з пропозицією за бажанням, за можливості допомагати. Ми прекрасно розуміємо, що сьогодні фінансове, матеріальне забезпечення чернігівців надзвичайно скрутне, особливо у незахищених верств населення. І треба, щоби при такій можливості, при тому, що представники бізнесу будуть розуміти свою соціальну відповідальність, вони мали можливість перерахувати кошти. Стільки, хто скільки вважає за потрібне»,– додав мер.

Прокоментував Владислав Атрошенко і перший внесок:

«Вчора я публічно заявив про свій перший внесок на цей рахунок – 100 000 грн. Я не хочу ні з ким мірятися, а просто роблю перший крок».

Також він гарантував публічну звітність за кожну копійку: куди, за якими цінами, яку кількість і якої продукції закупили через цей рахунок. Крім того, розглядається варіант публічного вказування дат і прізвищ людей, для яких усе придбане буде використано.

Нагадаємо, Міська лікарня №2 є базовою для лікування уражених коронавірусом. Ось реквізити створеного рахунку:

Отримувач: Комунальне некомерційне підприємство «Чернігівська міська лікарня №2» Чернігівської міської ради
Розрахунковий рахунок: UA663535860000026008051433026 в АТ КБ «Приватбанк»
Код ЄДРПОУ 14233274

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
801 просмотр в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии