Чернігівських медиків, комунальників та працівників соцсфери возитимуть на роботу окремими автобусами

Чернігівських медиків, комунальників та працівників соцсфери возитимуть на роботу окремими автобусами, Денис Шапошніков

У Чернігові з 25 березня й до кінця карантину тимчасово не працюватиме громадський транспорт. Тому медиків, співробітників комунальних підприємств, соціальної сфери (геріатричного пансіонату, УПСЗН та територіальних центрів соціального обслуговування) підвозитимуть організовано до і з місця роботи згідно з новим графіком.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Чернігівської міськради.

Відповідно до затвердженого рішення виконкому «Про забезпечення підвозу працівників, підприємств, установ та організацій комунальної форми власності до робочих місць", такими перевозками займатиметься КП «ЧТУ» та приватні перевізники.

- Приблизно пропорційно будуть автобуси розподілені по обсягу перевезень на кожного перевізника. Порядок дуже простий: відповідна локація, відповідний графік у скільки там повинен бути автобус, кількість людей, яку потрібно перевезти, і кількість автобусів, які потрібні для перевезення. І повинна бути чітка диспетчеризація на випадок, якщо стануться поломка чи будь-які речі на маршруті. Будь-який чи то головний лікар, чи начальник комунального підприємства повинен чітко орієнтуватися, які водій, номер автобуса і де вони знаходяться, - коментує рішення виконкому Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова

Окрім того, на період відсутності громадського транспорту для допомоги роботі соціальних працівників, які обслуговують одиноких недієздатних громадян на дому, до районних терцентрів соцобслуговування населення в Чернігові додатково виділені більшість службових автомобілів управлінь міської ради.

карантин перевезення громадський транспорт працівники комунальники медики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
2 очень плохо
(1 оценка)
Высокие оценки пользователей за Достоверность
2135 просмотров в мае
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии