Одну з найбільш жахливих доріг Чернігівської області планують відремонтувати

Готова проєктна документація на проведення робіт з ремонту дороги Т-25-27 Бобровиця – Свидовець – Новий Биків – Ічня, повідомили в Службі автомобільних доріг.

Територіальна автомобільна дорога державного значення загального користування Т-25-27 Бобровиця – Ічня була побудована майже 50 років тому з типом покриття, яке не розраховане на сучасні навантаження від автотранспорту (лісового господарства та сільгосппідприємств).

Зокрема, на ділянці від Нового Бикова до перехрестя з дорогою Р-67 Чернігів-Пирятин спостерігаються значні руйнування покриття та штучних споруд – проломи, деформації, втрата суцільності, місцями майже повністю руйнування покриття, викривлення профілю та інші суттєві деформації. Ямковий ремонт не в змозі відновити зруйноване покриття і забезпечити проїзд.

Одну з найбільш жахливих доріг Чернігівської області планують відремонтувати, фото-1 Одну з найбільш жахливих доріг Чернігівської області планують відремонтувати, фото-2 Одну з найбільш жахливих доріг Чернігівської області планують відремонтувати, фото-3

За бюджетною програмою ділянка протяжністю 45,1 км у 2020 році була включена до об'єктів поточного середнього ремонту автомобільних доріг. Першою постановою Кабміну на ремонт автошляху було виділено 800 тисяч грн. За ці кошти було укладено договори на розробку проектної документації.

Наразі вона вже готова і має пройти експертизу, результати якої слугуватимуть підставою для виконання ремонтних робіт. Далі Служба зможе оголосити тендер на поточний середній ремонт. А з виділенням додаткових коштів з держбюджету – розпочати безпосередньо дорожні роботи.

Планується старий зношений шар дорожнього покриття зняти на 10 см. Після цього буде облаштовано нову більш жорстку основу зі щебеневої суміші, укріпленої цементом, товщиною 22 см. Зверху хочуть укласти два шари асфальтобетону: вирівнюючий – 12 см та верхній – 5 см. Узбіччя будуть украплені по 1 м, що додатково захищатиме нове покриття від руйнувань.

Служба автомобільних доріг
дорога ремонт Бобровиця Ічня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
140 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии