• Головна
  • Чернігівський обласний центр зайнятості до початку карантину встиг укомплектувати більше половини вакансій
16:29, 23 березня 2020 р.

Чернігівський обласний центр зайнятості до початку карантину встиг укомплектувати більше половини вакансій

На початок березня в області налічувалось 11,9 тисячі безробітних — на 5,5% менше, ніж торік. Водночас роботодавці потребували 1,3 тисячі працівників. Тож на кожне вільне робоче місце претендувало дев’ять осіб.

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. 

Протягом січня-лютого цього року роботою забезпечили 3,8 тисячі громадян, з них 61,8% працевлаштовані до надання статусу безробітного.

За направленням служби зайнятості роботу знайшли 1,3 тисячі зареєстрованих безробітних. Зокрема, 37 осіб були працевлаштовані завдяки компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску, 5 — шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи.

Крім того, 760 безробітних за направленням служби набували нових професій та підвищували кваліфікацію. Це на 81% більше, ніж минулого року. У громадських та інших роботах тимчасового характеру брали участь 474 безробітних.

За словами директора обласного центру зайнятості Лідії Падалки, у січні-лютому 2020 року порівняно з відповідним періодом минулого року на 6,2% збільшилась кількість роботодавців, які співпрацювали зі службою (всього 2,1 тисячі). Майже на 8% побільшало й вакансій. Загалом упродовж двох місяців їх налічувалося 5,9 тисячі, 62% з яких укомплектувала служба зайнятості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакансії #роботодавці #безробітні #служба зайнятості
Оголошення
live comments feed...