• Головна
  • Тести для діагностики коронавірусу – вже в Чернігові
08:26, 24 березня 2020 р.

Тести для діагностики коронавірусу – вже в Чернігові

Вчора пізно ввечері, 23 березня, до Чернігова, все ж таки, надійшла перша партія експрес та ПЛР тестів на коронавірус з Китаю. Доставили їх працівники поліції Чернігівської області.

Про це йдеться у повідомленні голови Чернігівської ОДА Андрія Прокопенка.

Ця партія налічує - 5 000 екземплярів експрес-тестів, за допомогою яких можна буде перевірити на коронавірусну інфекцію COVID-19 людей, в яких вже є ознаки хвороби: температура, кашель, тощо. А ось кількість ПЛР-тестів, наразі, невідома.

Всі ці тести розподілятимуть між 15 інфекційними відділеннями лікарень в Чернігові та інших містах області.

Якщо швидкий тест виявив у людини COVID-19, лікарі повинні взяти додатковий зразок для його підтвердження в лабораторії за допомогою тесту на полімеразно-ланцюгову реакцію.

ПЛР-тест – один із найточніших методів діагностики, адже дає змогу визначити наявність інфекції навіть при мінімальному вмісті її штамів у біологічному матеріалі.

Експрес-тести на коронавірус, які роблять лише за показаннями (симптоми + додаткові фактори ризику – контакт з хворим, поїздка за кордон) не мають 100-відсоткової точності.

А ось тести-ПЛР можуть встановлювати кінцевий діагноз потенційного хворого на коронавірус. Поки аналізи зібрані за допомогою ПЛР-тестів треба відправляти до Києва, але вже за кілька днів до Чернігова має надійти власна лабораторія, за допомогою якої, всі аналізи можна буде проводити на місці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#карантин #коронавірус #експрес-тести #Китай #ОДА
Оголошення
live comments feed...