Довгобуду 30 років: на Чернігівщині нарешті добудують школу

У Носівці Чернігівської області після 30 років будівництва мають нарешті закінчити загальноосвітню школу №5.

Про це повідомляє Укрінформ, з посиланням на провідного інспектора відділу організаційного, господарського та інформаційного забезпечення управління капітального будівництва Чернігівської ОДА Олену Кострицю.

Довгобуду 30 років: на Чернігівщині нарешті добудують школу, фото-1

"Носівська школа будується 30 років, це - довгобуд. Але влітку минулого року, завдяки зусиллям ОДА й нашого УКБ, роботи на об’єкті були відновлені, і будівництво вийшло на завершальну стадію. У деякі приміщення навіть завезли меблі. Наразі школу включено до президентського проєкту "Велике будівництво", і роботи, необхідні для здачі її в експлуатацію, активізувалися", - розповіла вона.

За словами Костриці, будівництво школи №5 у Носівці було розпочате у 1991 році. Відтоді роботи на об’єкті 3-4 рази призупинялися через брак фінансування і знову відновлювались уже іншими підрядниками. Проєктно-кошторисна документація кілька разів коригувалася. Відтак, вартість проєкту з 27,5 млн грн у 2011 році досягла станом на кінець 2018-го 59 млн.

Довгобуду 30 років: на Чернігівщині нарешті добудують школу, фото-2

На 1 січня цього року загалом на школу було витрачено майже 56 млн грн. У цю цифру входять як будівельні роботи, так і всі додаткові витрати, пов’язані зі спорудженням об’єкта.

На сьогодні, після обрахунку фахівцями залишку робіт, загальна вартість будівництва становить 57,4 млн грн. Це означає, що для здачі школи в експлуатацію вкласти в неї залишилось близько 1,5 млн грн, на які виконають частину внутрішнього опорядження, монтаж водозливної системи та вентканалів на горищі, встановлять радіатори, оздоблять підвал та спортивну залу, забезпечать доступність закладу для маломобільних груп населення, впровадять заходи з енергоефективності й протипожежної безпеки, займуться благоустроєм території тощо.

Довгобуду 30 років: на Чернігівщині нарешті добудують школу, фото-3

Здати школу в експлуатацію планують у наступному році. Розрахований заклад на 520 учнів.

школа довгобуд будівництво недобудова
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
241 просмотр в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии