• Головна
  • Постійні перевірки: Держпродспоживслужба на сторожі чистоти в торговельних мережах Чернігівщини
13:41, 25 березня 2020 р.

Постійні перевірки: Держпродспоживслужба на сторожі чистоти в торговельних мережах Чернігівщини

Фахівці Чернігівського міського управління Держпродспоживслужби на час карантину почали звертати особливу увагу за дотриманням дезінфекційного режиму в супермаркетах міста, що здійснюють роздрібну торгівлю харчовими продуктами.

Про це йдеться на офіційному сайті управління.

За новими правилами реалізація продукції має відбуватись лише у фасованому вигляді. Під час перевірок встановлено, що торговельні мережі міста відповідально ставляться до виконання вимог і усвідомлюють відповідальність за недотримання правил карантину, санітарно-гігієнічних та протиепідемічних правил.

В інших районах області також проводиться роз’яснювальна робота у закладах торгівлі щодо дотримання дезінфекційного режиму та заборони реалізації нефасованих сипучих продуктів.

Зокрема, працівники Срібнянської районної державної лікарні ветеринарної медицини двічі на тиждень проводили дезінфекцію торговельного майданчика у Срібному, а також прилеглої території біля продуктових магазинів. Заплановані також дезінфекційні роботи на торговельному майданчику селища Талалаївка.

Щоденний додатковий контроль за дотриманням санітарних норм, правил реалізації продуктів харчування на агропродовольчому ринку та в продуктових магазинах здійснюють і спеціалісти Городнянського територіального управління.

З-поміж іншого вони надають операторам ринку роз’яснення щодо обробки прилавків, дверних ручок, підлоги, використання засобів індивідуального захисту, провітрювання приміщень, дотримання правил особистої гігієни у павільйонах і на торговельних майданчиках ринку та в закладах торгівлі продовольчими товарами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#торгівля #карантин #торговельні мережі #коронавірус #перевірки
Оголошення
live comments feed...