В Чернігів приїхала німецька лабораторія для діагностики коронавірусу

Вже днями точні тести ПЛР, що допомагають виявити коронавірус, можна буде проводити в Чернігові.

В Чернігівській облдержадміністрації повідомили, що напередодні, 24 березня, у Чернігів прибула сучасна німецька лабораторія для проведення масових точних ПЛР-тестів.

Вона придбана спільними зусиллями чернігівського бізнесу та представників влади. Зокрема, днем раніше голова ОДА Андрій Прокопенко подякував за внесок компаніям «Слов'янські шпалери», «Український аграрний холдинг», «Індустріальна молочна компанія», а також міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку і колишньому очільнику ОДА, депутату Чернігівської обласної ради Валерію Кулічу.

Нагадаємо, раніше в Чернігівську область приїхало 5000 експрес-тестів, проте вони не дають 100-відсотковий результат. Для підтвердження підозри потрібно відправляти зразки в Київ і чекати приблизно тиждень. Тепер все можна буде робити на місці.

Різниця між експрес-тестами та тестами ПЛР дуже суттєва. Зокрема, в часі отримання результату і в механізмі: експрес-тести лише визначають антитіла до вірусу і дієві у разі зараження 5–7 днями раніше. Тоді к ПЛР-тести фіксують присутність вірусу.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
8185 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии