Міський голова Чернігова хоче аби ціни на продукти контролювались владою

Міський голова Чернігова хоче аби ціни на продукти контролювались владою , Денис Шапошніков

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко вважає, що ціни в торговельних мережах країни почали накручуватись спекулятивно. На його думку, на період епідемії коронавірусу боротися з цим має держава.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міськради.

- На сьогодні я вважаю що прийшов час повернутися до питання контролю за цінами. І це моє публічне прохання до голови обласної державної адміністрації та до профільних міністрів. Для того, щоб відновити в законодавчому полі, в законний спосіб контроль за цінами на соціальні групи товарів (крупи, хліб) і засоби захисту (ті самі дезінфектори, маски і т. д.) на період епідемії, - наголосив він.

Також міський голова нагадав, що був прихильником жорстких обмежувальних заходів – але вважає, що їх потрібно було би робити раніше і більш системно.  А зараз потрібні вже й інші, наступні дії.

Також міський голова заявив, що на найближчій сесії Чернігівської міської ради ініціює звернення до керівництва держави з вимогою того, щоби вигодонабувачі від продажу величезної кількості засобів захисту з України за кордон вже після початку світової епідемії були покарані.

продукти ціни мер Атрошенко здорожчання спекуляції
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(4 оценки)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
602 просмотра в мае
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии