Ризики обміну валют: що потрібно знати жителям Рівне?

Ризики обміну валют: що потрібно знати жителям Рівне?

Обмінка Рівне - це зручне рішення багатьох фінансових питань. Необхідність того, щоб обміняти валюту сьогодні, з'являється в різних життєвих ситуаціях:

  • при замовленні товарів з інтернет-магазину, коли при доставці приймають оплату тільки в гривнях / доларах і т. д.;
  • для ведення бізнесу;
  • при плануванні поїздки в іншу країну, де не можна розплачуватися гривнею, а також при багатьох інших.

Бажаєте здійснити вигідний обмін валют рівне за привабливим курсом валют Рівне? У цьому вам допоможе обмінник валют Обмінка!

І нерідко такі грошові операції, як обмін валют чорний ринок, пов'язані з ризиками, про які вам розповість обмінник валют Обмінка.

Умовно ризики можна розділити на 2 категорії – які пов'язані з коливаннями курсу валют чорний ринок  і ті, що виникають безпосередньо при передачі валюти.

Ризики першої категорії - коливання курсу

Найсильніше позначаються на підприємцях та інших власників значних капіталів, де втратити пристойну суму можна навіть при стрибку вартості валюти на кілька копійок. Однак великих збитків нерідко зазнають і жителі, які просто зберігають» під подушкою стабільні, на їхню думку, гроші і чекають моменту, щоб опинитися у виграші, але отримують зовсім інший результат. Справа в тому, що на стан валютного ринку впливає занадто багато факторів, у тому числі економічних і політичних. Крім того, потрібне надійне джерело інформації про стан курс обміну валют, який здатний реагувати на найменші зміни, і показувати їх протягом усього дня.

Ризиками другої категорії, які виникають при безпосередньому обміні

Стикаються всі жителі Рівно, які вирушають за покупкою валюти в неперевірений обмінний пункт або на чорному ринку. При спробі купити валюту в Рівно або будь-якому іншому місті України ніколи не можна виключати ймовірність, що обмінка виявиться неліцензованою і в ній знаходяться шахраї.

Обман або інші неприємності при продажу та купівлі валют найчастіше можуть полягати в наступних моментах:

  • Нестиковці за сумами між касиром і клієнтом. Наприклад, співробітник обмінки забирає гроші, щоб перерахувати їх, а потім повідомляє про брак кількості обмінної валюти і відвідувач при поверненні коштів помічає нестачу. Якщо таке виявляється вже за межами приміщення, то довести помилку або навмисний обман касира практично неможливо.
  • Підміні грошей на фальшиві. При видачі суми частину коштів касир може замінити на підробку. Такий обман не тільки несе збиток покупцеві валюти, але і загрожує серйозними проблемами, якщо все розкриється при спробі десь розплатитися такими купюрами.

Тому, щоб не доводилося так ризикувати, потрібно здійснювати покупку тільки в перевірених обмінних пунктах, у яких є ліцензія і патент. Не буде зайвим, і перераховувати велику суму грошей біля каси перед тим, як віддати касиру, і після отримання коштів назад.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
247 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии