• Головна
  • На засіданні Верховної ради відсутній один з дев’яти депутатів від Чернігівщини
15:49, 30 березня 2020 р.

На засіданні Верховної ради відсутній один з дев’яти депутатів від Чернігівщини

Сьогодні, 30 березня, в залі Верховної ради – позачергове засідання парламенту. На порядку денному – низка важливих питань.

Ключовий проєкт рішення – ухвалення закону, який би забороняв повернення націоналізованих банків колишнім власникам. Насамперед це стосується «ПриватБанку», який у разі повернення його олігарху (суди щодо цієї справи тривають) завдасть бюджету дірку у розмірі 150 мільярдів гривень.

Ухвалення цього закону – одна з ключових умов Міжнародного валютного фонду. Лише в цьому разі Україна зможе отримати фінансову допомогу і уникнути дефолту та краху економіки.

Зранку законопроєкт не могли навіть внести до порядку денного через відсутність кворуму на профільній комісії. Втім, пізніше вдалося знайти достатню кількість членів комісії. Тож тепер усе має вирішитися у залі Верховної ради.

Напередодні в ЗМІ та соціальних мережах ширилася інформація про те, що один з колишніх власників банку зацікавлений у тому, аби в залі не зібралося достатньої кількості депутатів, які можуть проголосувати за цей документ.

За інформацією Комітету виборців України сьогодні до парламенту не з’явилося близько 100 народних обранців.

З 9 депутатів від Чернігівської області зареєструвалося 8 – члени фракції «Слуга народу» Олег Семінський, Валерій Зуб, Сергій Гривко, Павло Халімон; депутат від «Батьківщини» Валерій Дубіль, позафаркційний Антон Поляков та члени групи «Довіра» Валерій Давиденко та Борис Приходько.

За даними сайту Верховної ради відсутній лише Максим Зуєв з фракції «Слуга народу».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Верховна рада #депутати #Максим Зуєв
Оголошення
live comments feed...