• Головна
  • За «антиколомойський» закон з чернігівців не голосували Антон Поляков, Валерій Дубіль та Максим Зуєв
17:34, 30 березня 2020 р.

За «антиколомойський» закон з чернігівців не голосували Антон Поляков, Валерій Дубіль та Максим Зуєв

Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань функціонування банківської системи», на ухваленні якого наполягали в Міжнародному валютному фонді, ухвалено.

Фактичну заборону повернення колишнім власникам націоналізованих банків підтримало 267 депутатів. В тому числі – 7 з 9 тих, кого обрали від Чернігівської області.

За проголосували Олег Семінський, Валерій Зуб, Сергій Гривко і Павло Халімон з фракції «Слуга народу», члени групи «Довіра» Валерій Давиденко та Борис Приходько.

Позафаркційний депутат Антон Поляков утримався, а обранець від «Батьківщини» Валерій Дубіль та ще один член фракції «Слуга народу» Максим Зуєв значаться як відсутні. Хоча до цього їхні картки спрацьовували під час інших голосувань. Тож або вони залишили залу перед голосуванням, або витягнули свої картки.

Цей закон – необхідна умова для продовження співпраці України з МВФ і запуску нової програми фінансової допомоги.

Документ фіксує, що рішення про визнання банку неплатоспроможним не може бути переглянуто за жодних умов. Можливе лише обговорення суми компенсації власника у разі визнання такого рішення помилковим.

В першу чергу законопроєкт стосується націоналізації «ПриватБанку» і можливого його повернення колишньому власнику Ігорю Коломойському.

Поки що документ підтримали у першому читанні. Після правок депутати мають його ухвалити в цілому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#законопроєкт #банки #ПриватБанк #Коломойський #Валерій Дубіль #Антон Поляков #Максим Зуєв
Оголошення
live comments feed...