• Головна
  • Продаж землі підтримали семеро депутатів від Чернігівщини
08:23, 31 березня 2020 р.

Продаж землі підтримали семеро депутатів від Чернігівщини

Верховна рада ухвалила закон «Про обіг земель сільськогосподарського призначення. За таке рішення проголосувало 259 народних депутатів.

Відкриття ринку землі передбачено з 1 липня 2021 року. При цьому протягом двох перших років діятиме обмеження на купівлю – не більше 100 га в одні руки. З 2023 року обмеження становитиме до 10 тис га в одні руки.

Також з 2021 до 2023 року право на придбання землі буде тільки у фізичних осіб. В перші два роки буде діяти заборона на продаж державної землі.

Надання права іноземцям купувати землю буде вирішене на референдумі. Але в будь-якому разі іноземним громадянам буде заборонено купувати землю, що розташована ближче 50 км від державного кордону України.

Передбачене пріоритетне право орендаря на купівлю землі.

З 9 депутатів від Чернігівської області за документ проголосували 7: Олег Семінський, Валерій Зуб, Сергій Гривко, Павло Халімон, Максим Зуєв (усі – фракція «Слуга народу»), Валерій Давиденко, Борис Приходько (обидва – члени групи «Довіра»).

Депутат від «Батьківщини» Валерій Дубіль, згідно даних сайту Верховної ради був відсутній у залі, а позафракційний Антон Поляков проголосував проти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ринок землі #продаж землі #Верховна рада #депутати
Оголошення
live comments feed...