«Чернігівгаз» купив два апарати ШВЛ для місцевих лікарень

Апарати штучної вентиляції легень придбало для лікарень міста акціонерне товариство «Чернігівгаз».

Один апарат напередодні встановили в інфекційному відділенні Чернігівської міської лікарні №2. Вона є базовою для госпіталізації пацієнтів з підозрою на коронавірус та підтвердженими випадками.

– Це «Блізар» українського виробництва. Він має декілька режимів роботи – неінвазивної та інвазивної вентиляції, дозволяє проводити вентиляцію з контролем об'єму та тиску повітря, – розповів завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії В'ячеслав Святушенко.

Також цей апарат може працювати в допоміжному режимі – якщо пацієнт має недостатнє дихання, він його підтримуватиме.

Зі слів завідувача, у відділенні нової апаратури не було давно, працювали від грипу до грипу. Були час від часу поодинокі закупівлі. Нині є 7 ШВЛів, а також апарати наркозно-дихальної терапії, які можна використовувати для вентиляції.

Купівлю такого самого апарату «Чернігівгаз» оплатив також обласній лікарні, куди госпіталізують пацієнтів з важкими формами пневмонії з усієї області. Завідувач відділення інтенсивної терапії Ігор Кузін пригадує – під час епідемії грипу у 2008 всі апарати тут використовували безперервно, тому жоден – не зайвий. Нині у відділенні на 15 ліжок їх 8 разом із новим.

Яку саме допомогу надавати, вирішили після вивчення потреб лікарень. Новгород-Сіверській районній лікарні, яка розташована на північному кордоні та є опорною, «Чернігівгаз» придбав 400 комплектів медичного одягу для лікарів-інфекціоністів, 3200 пар рукавичок та 12 каністр дезінфектора для рук.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
93 просмотра в декабре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии