• Головна
  • Чернігівським ФОПам на час карантину послаблять податкове навантаження
14:53, 2 квітня 2020 р.

Чернігівським ФОПам на час карантину послаблять податкове навантаження

Українські парламентарі ухвалили закон для підтримки платників податків на період карантину, а саме для фізичних осіб-підприємців.

Про це повідомляє сектор комунікацій Головного управління ДПС у Чернігівській області.

Тимчасово з 1 березня по 30 квітня цього року звільняються від нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску лише за себе:

  • фізичні особи-підприємці, у тому числі спрощенці;
  • особи, які провадять незалежну професійну діяльність;
  • члени фермерського господарства.

Зазначається, що платники самі, на свій розсуд, можуть прийняти рішення щодо застосування звільнення від єдиного внеску за березень-квітень. Тобто, платники податків мають право і не застосовувати норми вищезазначеного закону щодо звільнення від нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску.

В такому випадку вони сплачують суму єдиного внеску не менше мінімального страхового внеску на місяць у термін не пізніше 19 числа місяця, що настає за звітним кварталом (до 19 квітня, до 19 липня).

Якщо платник прийняв рішення про нарахування, обчислення та сплату єдиного внеску в розмірах та порядку відповідно до Закону про єдиний внесок, то в такому разі інформацію про сплачені суми єдиного внеску необхідно буде зазначити у річній звітності з єдиного внеску (за 2020 рік).

"Звертаємо увагу суб'єктів господарювання, що звільнення від нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску не поширюється на роботодавців, які мають найманих працівників. За них роботодавці зобов’язані сплачувати єдиний внесок у розмірах не менш ніж мінімальний страховий внесок (1039,06 гривні на місяць)" - йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ФОП #податкові канікули #єдиний соціальний внесок #послаблення #податки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...