• Головна
  • Чернігівські депутати зберуться на сесію. Голосувати будуть руками
16:22, 7 квітня 2020 р.

Чернігівські депутати зберуться на сесію. Голосувати будуть руками

Чернігівські депутати зберуться на сесію. Голосувати будуть руками

Сесія Чернігівської міської ради відбудеться з додатковими обмежувальними заходами – обранці будуть сидіти не на своїх місцях з дотриманням соціальної дистанції, а інших чернігівців пускати не будуть.

У березні сесійне засідання Чернігівської міської ради було скасоване через карантинні обмеження, але наступна, квітнева сесія – готується. Про організації сьогодні чиновники говорили під час наради в мерії.

Планується, що сесія буде не в онлайн-режимі, а традиційно відбудеться в в сесійному залі міської ради. Але в якості застережного заходу депутати сидітимуть не поруч один з одним, а на більшій відстані, розосередившись по всьому залу.

Депутатів розсадимо через три місця на четверте. Так розсадимо по всій залі, – запропонував міський голова Владислав Атрошенко. Він також попросив чернігівців не відвідувати сесію, аби не створювати натовпу.

– Прохання громаді не приходити на сесію. У нас завжди двері відкриті і всі бажаючі мали можливість виступити, але за цих обставин буде виняток. Ми поставимо поліцію, – додав він.

Графік засідань постійних комісій перед сесією буде складений так, щоби вони могли відбуватися у великому приміщенні, де скупченню людей вдавалося би запобігти.

Ще один екстраординарний момент – процедура голосування. З 2014 року депутати голосують картками за допомогою електронної системи. Пристрої для голосування змонтовані на обмеженій кількості місць в передній лівій (якщо дивитися з трибуни та президії) частині зали.

Оскільки тепер депутаті розсадять по всім кріслам, то не всі вони матимуть доступ до системи голосування. Ймовірно, повернуться до старого формату – підняття руки з паперовою карткою реєстрації.

– Порядок денний великим не буде, мабуть будемо голосувати руками, – припустив мер і попросив підлеглих проаналізувати регламент щодо цього питання. – Буде лічильна комісія.

Можливо, в такому режимі доведеться провести й травневу сесію Чернігівської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#карантин #сесія #депутати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...